• Elektrozbiórka

• Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty

sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

• Dzień Edukacji Narodowej

• Święto Komisji Edukacji Narodowej to w naszej szkole również czas pasowania! Do społeczności uczniowskiej dołączyły dziś nasze dzielne przedszkolaki oraz uczniowie klasy pierwszej!

Samorząd Uczniowski pamiętał o Wszystkich - nasz przewodniczący Remigiusz dzielnie wręczał kwiaty, a niektórych udało mu się nawet wzruszyć.

Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły życzymy wielu sił, uśmiechów i powodów do zadowolenia. Niech Dzień Nauczyciela trwa cały rok!

• Wybraliśmy Samorząd Uczniowski!

W wyniku demokratycznych wyborów w skład SU w roku szkolnym 2021/2022 wchodzą:

PRZEWODNICZĄCY: Remigiusz Strzemieczny

ZASTĘPCA: Kacper Dul

SEKRETARZ/ SKARBNIK: Kacper Olejniczak

Serdecznie gratulujemy!

• Klasa 4 na wycieczce

• Klasa IV spędziła dzisiaj miło czas w Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodniczym, oraz w Skokoloco - Parku Trampolin w Zielonej Górze

• Integracja w klasie 4

• Klasa IV zabawiła się w świetną grę integracyjną. Wygrywała drużyna której kapitan narysował najbardziej zbliżony kształt do tego który jego zawodnicy odwzorowywali sobie kolejno na swoich plecach.

• biologia w klasie 7

• Jak zawartość soli mineralnych wpływa na właściwości kości sprawdzają uczniowie klasy 7. Wyniki doświadczenia poznamy za kilka dni.